خدمات آرنا افق خاورمیانه

ارائه خدمات مهندسی روانکاری

امروزه بسیاری از شرکت ها منابع قابل توجهی را برای بهبود قابلیت اطمینان تولید که ابزار کلیدی حفظ رقابت است، اختصاص می دهند. یکی از مهمترین این ابزارها،  لزوم بهبود روش های روغن کاری است که نیازمند دانش حرفه ای مناسب است.

پیشرفت های عظیم در صنعت روانکاری و تغییرات بهینه در شیوه های روانکاری، اکنون لازمه یک صنعت توسعه یافته است. این در حالی است که مطرح شدن بحث های جدید مثل بهینه سازی مصرف و حفظ منابع تجدید ناپذیر و ارتقاء عملکرد دستگاه ها، بر این مهم می افزاید.

از این رو، متخصصان آرنا افق خاورمیانه برای جلوگیری از فرسایش و از کار افتادگی تجهیزات و دستگاه های صنعتی وارد عمل شده اند تا پیشرفته ترین و به روز ترین سیستم های فیلتراسیون روغن های صنعتی را در راستای بهبود حداکثر عملکرد دستگاه ها و تجهیزات ارائه دهند.

خدمات ارزشمند این مجموعه شامل ارزیابی و حسابرسی سیستم‌های مدیریت روانکاری، ارائه راهکارهای نظارت و تصفیه برای روانکارهای صنعتی، تأمین تجهیزات پیشرفته فیلتراسیون روغن و خدمات مشاوره و آموزش های تخصصی در این زمینه است.
متخصصان ما بر اساس نیازها و اهداف خاص شما، ضمن ارائه برنامه های پیشرفته و تخصصی بهبود سیستم های عملیاتی، برای اجرا و نظارت این برنامه ها در کنار شما صاحبان محترم صنایع هستند.

این شامل کمک در نصب سخت افزار، روش های صحیح نمونه برداری روغن و آموزش و اجرای بهترین و به روزترین تکنیک ها برای تصفیه و حذف وارنیش محلول و غیرمحلول و حفاظت و نگهداری و همچنین بهبود عملکرد سیستم های روانکاری، حتی در دمای عملیاتی است.

آرنا افق خاورمیانه، پس از اجرا و نصب این سیستم ها، بالاترین سطح پشتیبانی را داشته و همواره در کنار شما خواهد بود.

بهبود قابلیت اطمینان دستگاه ها و تجهیزات

از زمان اولین انقلاب صنعتی، بهبود قابلیت اطمینان دستگاه ها و تجهیزات، موضوع اصلی مورد توجه مهندسین و متخصصان تعمیر و نگهداری بوده است.

طراحی تجهیزات بسیار قابل اعتماد، مستلزم عملکرد مطلوب در زمینه عملیاتی است که این تجهیزات و ماشین آلات در آن کار می کنند.

توسعه استانداردها و شیوه های روانکاری در سطح جهانی، مدتهاست در بسیاری از سازمان ها از موضوعات قابل توجه در راستای رسیدن به این هدف است.

ماشین‌ها و دستگاه ها همواره نیازمند بهبود دقت در روش‌های روانکاری، بازرسی روغن در حال کار و اطمینان از روند تصفیه روغن، بخصوص در حین کار و در دمای عملیاتی هستند.

تکنسین های روغن کاری و حتی اپراتورهای تجهیزات باید مانند یک پزشک نسبت به تغییرات یا علائم جزئی که ممکن است نشانه اولیه خرابی دستگاه یا فرسودگی است، هوشیار باشند.

سیستم های فیلتراسیون آرنا افق خاورمیانه از طریق تأمین مداوم روغن تمیز و کاهش سایش و استهلاک تجهیزات به کمک این متخصصان آمده است.

استفاده از سیستم های مطمئن در فیلتراسیون، باعث کاهش وقوع خرابی های غیرمنتظره و همچنین توقف های برنامه ریزی نشده می شود و در نتیجه سطح کلی قابلیت اطمینان و در دسترس بودن دائم تجهیزات را در کارخانه شما بهبود می بخشد.

بهینه سازی مصرف انرژی

کاهش مصرف انرژی در محیط های مختلف صنعتی موضوع بسیار مهمی است. صرفه جویی در انرژی به طور فزاینده ای به عنوان یکی از مهمترین ویژگی ها در سیستم ها و تجهیزات صنعتی شناخته می شود. این امر در صنعت فیلتراسیون روانکارها نیز صدق می کند.

یکی از تأثیرگذارترین حوزه های سیستم های فیلتراسیون آرنا افق خاورمیانه، توانایی آن برای بهبود روند تولید در راستای مصرف بهینه انرژی کارآمد تر است.

افزایش راندمان انرژی یک روان کننده می تواند صرفه جویی قابل توجهی در انرژی برای ماشینی که آن را روانکاری می کند فراهم کند و همینطور ردپای کربن را کاهش دهد.

یک ماشین هم برای حرکت و عملکرد و هم برای غلبه بر اصطکاک از انرژی استفاده می کند. هر چه مقدار اصطکاک بیشتر باشد، انرژی بیشتری مورد نیاز دستگاه است که تأثیر مستقیمی بر منبع تغذیه و هزینه ها دارد.

روان کننده ها برای کاهش اصطکاک بین دو سطح استفاده می شوند. در اصل، یک روان کننده با غلبه بر نیروهای اصطکاک به کاهش مقدار انرژی مصرفی کمک می کند، که به نوبه خود اجازه می دهد کار بین دو سطح با حداقل مصرف انرژی انجام شود.

سیستم های فیلتراسیون آرنا افق خاورمیانه از طریق کاهش اصطکاک و بهبود بهینه مصرف انرژی، بهترین انتخاب جهت بهره برداری مثمرثمر از ماشین آلات  و تجهیزات می باشند.

ارتقاء عملکرد ماشین آلات و صرفه جویی در هزینه ها

آرنا افق خاورمیانه طیف وسیعی از سیستم های فیلتراسیون آفلاین را ارائه می دهد که با استفاده از کارتریج های منحصر به فرد خود، قادر به فیلتر کردن وارنیش محلول و غیرمحلول، تا 0.1 میکرون هستند.

این سطح فیلتراسیون به طور قابل توجهی بیش از استانداردهای ISO4406 است.

با استفاده از سیستم های فیلتراسیون آرنا افق خاورمیانه می توان آلودگی سیال را تا بیش از 90 درصد کاهش داد.

افزایش عمر سیال و بهبود عملکرد دستگاه، کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری و کاهش خطر خرابی زودرس تجهیزات و در نتیجه افزایش حداکثری راندمان تولید، از طریق جلوگیری از توقفات ناخواسته یا قطع فرآیند ناشی از تجمع وارنیش، از دستاوردهای گرانبها و افتخارات مجموعه آرنا افق خاورمیانه است.

سیستم های فیلتراسیون آرنا با 1 تا 12 کارتریج فیلتر مجزا در دسترس هستند تا خدمات فیلتراسیون روغن های صنعتی را در طیف گسترده ای از ظرفیت ها (100 تا 120000 لیتر) و با دقت تصفیه وارنیش زیر 0.1 میکرون، به شما عزیزان ارائه دهند.

سیستم های فیلتراسیون آرنا با گزینه های پنوماتیک و هیدرولیک برای استفاده در محیط های خاص مجهز هستند. این سیستم ها دارای فشارسنج و صفحه دید جهت نظارت بر وضعیت سیال هستند.

همه سیستم های فیلتراسیون آرنا افق خاورمیانه مطابق استانداردهای موقعیت های انفجاری Atex Zone 1 یا Atex Zone 2 هستند و سیستم های کوچکتر می توانند برای راحتی کار، روی سینی یا دیوار نصب شوند.

سیستم های فیلتراسیون آرنا افق خاورمیانه از فولاد ضد زنگ SS316 ساخته شده اند و در سراسر کشور در دسترس هستند.

حفاظت از محیط زیست

مصرف بالای روغن‌های صنعتی در صنایع مختلف، محیط زیست را به طور گسترده‌ ای تحت تاثیر قرار می‌ دهد.

برای کاهش تاثیرات منفی این روغن ها بر محیط زیست، باید اقداماتی انجام شود. این اقدامات می‌توانند شامل استفاده از روغن‌ های قابل تجدید و به کار بردن روش‌های تصفیه پیشرفته برای روغن‌های صنعتی، مدیریت کنترل شده و افزایش آگاهی و آموزش در مورد استفاده بهینه از روغن‌های صنعتی باشند.

در حالی که فناوری روانکاری به پیشرفت خود ادامه می دهد، سیستم های پیشرفته در این صنعت نیز در جهت محافظت هرچه بیشتر از محیط زیست و کاهش انتشارکربن پیش می روند.

این سیستم ها با ارتقاء بهینه مصرف سوخت و همچنین دفع روغن کمتر و با فواصل طولانی تر، به صنایع کمک می کنند تا اثرات زیست محیطی خود را کاهش دهند.

سیستم های فیلتراسیون آرنا افق خاورمیانه مفتخر است که با استفاده از کارتریج های تمام سلولزی کاملا بازیافتی، نه تنها در کاهش آسیب به منایع طبیعی نقش بسزایی ایفا می کند، بلکه از طریق از طریق بهبود راندمان تصفیه روغن وحذف وارنیش محلول و غیرمحلول در سیالات و روانکارهای صنعتی، صنایع و تجهیزات را در حفظ هرچه بهتر محیط زیست و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای یاری می دهد.

WE PROVIDE THE BEST

MANUFACTURING CONSULTING

A factory, manufacturing plant or a production plant is an industrial site,
usually consisting of buildings and machinery